Ulož.to

Ulož.to

Ulož.to je nejnavštěvovanější česká datová úschovna. Svým uživatelům umožňuje nahrávat, sdílet, zálohovat do cloudového řešení, stahovat a přehrávat soubory libovolné velikosti a obsahu.

Ulož.to obsahuje desítky milionů souborů k vyhledávání, jejichž počet se neustále zvyšuje. Nahrané soubory mohou uživatelé sdílet jak veřejně, tak si je i nahrát jen pro soukromé užití a zálohovat si tak svoje důležitá data, nebo je zaheslovat pro uzavřenou skupinu svých známých.

Ulož.to umožňuje stahování souborů omezenou rychlostí a to zcela zdarma. Je tu ale i možnost zakoupení kreditu VIP účtu, jenž přináší uživatelům řadu výhod včetně rychlejšího stahování souborů. Kredit je kupován na objem stažených dat a funguje obdobně jako předplacené karty u telekomunikačních operátorů.

Systém Ulož.to podporuje širokou škálu souborů, díky čemuž mohou být přes stránky prohlížeče zobrazovány náhledy videí souborů a obrázků. Video soubory kratší než 10 minut lze přehrávat i on-line v rámci služby Ulož.to LIVE, která funguje podobně jako youtube.com ovšem s tím rozdílem, že každé video si je možné stáhnout a uložit na vlastní počítač.

Projekt 31s umožňuje stáhnout, sledovat i sdílet kopie filmů umístěných v této sekci a přispět tak dobrovolnou částkou na tvůrce filmu. Službu Ulož.to využívají i další filmový tvůrci pro doručování svého obsahu.

Nově mohou také naši uživatelé používat mobilní verzi, která je dostupná na adrese m.Ulož.to.

Ke Stažení:
Produktový list