Ulož.to

Ulož.to

Počet návštěv / týden: 11 500
Unikátní uživatelé / den: 1 500
Zobrazení stránek / měsíc: 75 000

Hudební server Vivala.cz umožňuje kapelám nabídnout fanouškům svoji tvorbu za cenu, kterou si určí sami. Jedná se o jedinečný československý portál pro prezentaci, objevování a prodej hudby a skladeb nezávislých producentů na českém trhu.

Součástí služeb poskytovaných hudebníkům je i prvek crowdfundingu – fanoušci mohou zaplatit za celá alba nebo jednotlivé písně vyšší částku, než jaká je minimální cena stanovená kapelou.

Vivala spolupracuje i s Bandzone nebo OSA. Smlouva s OSA není pro kapelu podmínkou a schválení po nahrání souboru je uskutečněno do 24 hodin. Stránku s albem je možné zpestřit i videoklipem a tak nalákat větší množství potenciálních kupců. Tvůrci alba obdrží za každý měsíc výpis prodaných alb.

Jednotlivá alba a písně si lze předem pustit v nižší kvalitě, cena alba se pohybuje kolem hranice sto korun, jedna písnička pak v průměru kolem dvaceti korun.

Platba je uskutečněna pomocí GoPay brány. Nákup alb je možný i bez registrace. Všechny skladby jsou ve formátu MP3 – bitrate se liší dle alb (doporučeno 320 kb/s) a do budoucna se počítá s podporou FLAC. Zakoupenou hudbu lze stahovat přímo ze stránek nebo přes odkaz, který obdržíte emailem.

.

KE STAŽENÍ:
Ceník
Produktový list